Ďakovný list Európskej komisii za múku!!!

Autor: Patrik Dvořák | 6.2.2012 o 11:32 | Karma článku: 14,64 | Prečítané:  2292x

Milá európska komisia, dovoľte mi, aby som sa Vám poďakoval za potravinovú pomoc, ktorá dorazila aj do mestečka Stropkov.

Naši vďační dôchodcovia sa tešia, že za celoživotnú prácu si môžu prilepšiť aj múkou z prebytkov únie. Všetci už stoja v rade a aj vrabce štebocú, že nám Vaše dary závidia aj v Severnej Kórei. Čo by len mladý Kim Čong-un dal za trocha múky zdarma.

Naša vďačná krajina Vám na oplátku posiela 7 miliárd eur na Váš eurovalík. Dúfam, že budete spokojní a že nemecké zbrojovky a francúzske banky dobre zarobia na obchodoch ako v Grécku. Veď na oplátku ich ziskov nám zase pošlete trocha múky a aj masielko, aby si naše rodiny, alias sociálne rodiny mohli prilepšiť nejakým dobrým slovenským jedlom z Vašich surovín. Už sa nevieme dočkať, kedy konečne naša krajina nebude mať zástupcu v komisii, lebo vieme, že sa tým zrýchlia rozhodovacie procesy a sľubujeme, že si nebudeme klásť takú kacírsku otázku, prečo 50% rozpočtu EU na pomoc poľnohospodárom ide len do jednej konkrétnej krajiny. Troška mi je ľúto, že za tých 7 miliárd sme mohli mať troška lepšie školstvo, zdravotníctvo aj diaľnice, ale na druhej strane chápeme, čo je solidarita.

S pozdravom Patrik Dvořák, občan Slovenskej republiky

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Klasická nedeľa kedysi: Kostol, obed, futbal. Boli to zlaté časy

Bratislava bola o polovicu menšia, ale na futbal chodilo desaťkrát viac ľudí.

DOMOV

Podnikateľ Lunter chce poraziť Kotlebu

Známy podnikateľ Ján Lunter založil firmu na zdravé potraviny.

EKONOMIKA

Odhalili daňový podvod so sušenými hríbmi

Spoločnosti zrejme predpokladali, že dodávka nebude podozrivá.


Už ste čítali?